10 yıldır reklam tabela sektöründe kendine büyük bir yer edinmiş olan firmamız, tabela, imalat, tasarım, montaj hizmeti veren Ömür Tabela Reklam bünyesinde müşterilerimize en kaliteli ve ekonomik koşullarda hizmet sağlamaktadır. Firmanızın markasını bir adım ileriye taşıyacak kaliteli tabela tasarımları sadace Ömür Tabela Reklam’ da bulabilirsiniz. Kaliteli bir Reklam ve Tabela için bize ulaşınız.

Alibeyköy Tabelacı

Müşteri memnuniyet anlayışını ön planda tutarak, en uygun fiyat ve ürün yelpaze çeşitliliği ile Alibeyköy Tabela olarak hizmet vermekteyiz. Ömür Tabela Reklam Hizmetleri alt yapısını kullanarak hazır tabela alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından olmaya devam ediyoruz. Profesyönel ekibimiz, çok yönlü birikimi ile tabela teslim sürecinden sonra bile sizlere 7/24 destek olarak kalite farkımızı  menuniyetinize yansıtıyor. Kaliteliyi isteklerinize yansıtan tasarım deneyimi ve daha fazlası için bize ulaşın.

Alibeyköy Reklam

Ömür Reklam olarak %100 müşteri memnuniyeti prensibi ve özgün tasarımları, kurumsal özelliklerinizi yansıtarak sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ömür Tabela Reklam 10 yıllık Reklam deneyimini size sunmaktadır. Ömür Tabela; yalnızca belirli bir noktaya satış yapmak yerine tüm Türkiye’ye satış yapabilen işinde deneyimli, yeniliklere açık çalışanları ve yüksek teknoloji makine sistemi olan bir yapıya sahiptir.

 

Leave a Comment